ديزی سنتی
مواد اولیه :
گوشت با استخوان گوسفندي و چربي٬ نخود و لوبيا سفيد٬ گوجه فرنگي٬ ليمو عماني٬ رب گوجه فرنگي٬ فلفل سبز تازه٬ پياز٬ سيب زميني٬ نمک، فلفل سياه ،آبليمو
توضیحات :
شاید امروزه با ورود غذاهای رنگارنگ، دیگر توجه ای به غذا های سنتی کشور نشود ، اما همچنان دیزی طرفداران بسیاری دارد. شاید ظاهر این غذای ساده باشد ، اما در پس این ظاهر ساده ، فواید بسیاری پنهان شده است.
ديزي بوی خاطرات پدربزرگ و مادربزرگ ها را می دهد؛ ديزي بخشی از فرهنگ ماست؛ فرهنگی که هر چند دستخوش تغییر شده اما چون در سنت پرمایه آشپزی ایرانی حل شده و طعم و بوی خودمان را گرفته است.
دیزی سفالی علاوه بر اینکه مدت پخت را کمتر مي كند، طعم جدیدی به آن مي بخشد و باعث مي شود غذا بهتر جا بیفتد  و ديزي بار هم با هدف ارائه غذا با كيفيت بالا، ديزي را به بهترين نحو ممكن به مشتريان عرضه مي كند.
ديزی قلم
مواد اولیه :
قلم گوسفندي يا گاوي٬ نخود و لوبيا سفيد٬ گوجه فرنگي٬ ليمو عماني٬ رب گوجه فرنگي٬ فلفل سبز تازه٬ پياز٬ سيب زميني٬ نمک، فلفل سياه ،آبليمو
توضیحات :
همانطور كه همگي مي دانيم، قلم گوسفند و گاو يكي از مغزي ترين مواد غذایی می باشد، ولي داراي چربي زياد است و باید در مصرف آن تعادل به خرج داد.  همچنين، روغن حاصل از پخت قلم برای بهبود درد مفاصل بسيار مناسب است.
ديزي قلم كه محصولي منحصر به فرد از ديزي بار است، ضمن خوشمزگي، حاوي املاح مفيدي براي بدن است كه البته خوردن آن در حد مناسب و با ملاحظه پيشنهاد مي شود.

 

ديزی هندی (تند)
مواد اولیه :
گوشت گوسفند100 گرم،  دنبه،  نخود، لوبیا سفید، پیاز، رب گوجه، سیب زمینی، گوجه فرنگی، فلفل سبز، ادویه هاي تند...
توضیحات :
غذاهاي تند در تمام گروههاي غذايي از ايراني گرفته تا فرنگي و ... از ديرباز مورد علاقه و استقبال هموطنان ما در كشور بوده است.
ديزي بار با درك و شناسايي اين ذائقه، ديزي هندي تند را به مشتريان خود عرضه مي كند تا در اين بخش نيز بتواند رضايت مخاطبين خاص خود را نيز جلب نمايد.
ديزی اعيونی
مواد اولیه :
گوشت با استخوان گوسفندي و چربي به مقدار زياد٬ نخود و لوبيا سفيد٬ گوجه فرنگي٬ ليمو عماني٬ رب گوجه فرنگي٬ فلفل سبز تازه٬ پياز٬ سيب زميني٬ نمک، فلفل سياه ،آبليمو
توضیحات :
بايد طرفدار گوشت كوبيده بود تا بتوان دانست كوبيدن گوشت آن هم به مقدار زياد و با مخلفات ديزي اعيوني چه طعم و مزه اي دارد...!
همانطور كه در مواد اوليه این نوع دیزی نيز مشهود است، اين ديزي با گوشت زياد طبخ مي شود و به طبع٬ طعم و مزه بسیار خوشمزه  و خاص خود را داراست .
اگر طرفدار گوشت قرمز هستيد، حتماً اين غذا را امتحان كنيد و آن را از دست ندهيد...!
ديزی گردن
مواد اولیه :
گوشت گردن٬ نخود و لوبيا سفيد٬ گوجه فرنگي٬ ليمو عماني٬ رب گوجه فرنگي٬ فلفل سبز تازه٬ پياز٬ سيب زميني٬ نمک، فلفل سياه ،آبليمو
توضیحات :
گوشت گردن همواره يكي از خوشمزه ترين قسمتهاي مختلف گوشت است كه خوردن آن به روش های مختلف در كشورمان مرسوم است.
لذا با توجه به اين موضوع، ديزي گردن نيز غذايي لذبذ محسوب مي شود كه طبق آخرين بررسي هاي بعمل آمده از مشتريان ديزي بار، اين نوع از ديزي با استقبال فراواني مواجه است.

 

ديزی كم چرب رژيمی
مواد اولیه :
گوشت گوسفند بدون دنبه، نخود، لوبیا سفید، پیاز، رب گوجه، سیب زمینی، گوجه فرنگی،  ادویه مخصوص کم چرب...
توضیحات :
يكي از نقاط قابل بهبودي كه در ارائه ديزي ها در انواع مختلف به مشتريان ديده مي شد، حجم بالاي چربي اين دست از غذاها بود كه با توجه به ماهيت غذايي ديزي، امري اجتناب ناپذير قلمداد مي شود.
لذا، ديزي بار پس از شناسايي ذائقه مشترياني كه داراي رژيم غذايي مشخص به دلايل مختلف من جمله لاغري، بيماري و ... مي باشند، اقدام به عرضه ديزي كم چرب رژيمي نمود تا بدينوسيله بتواند، رضايت اين گروه از مشتريان را نيز جلب نمايد.
کوفته تبریزی
مواد اولیه :
گوشت بدون چربی چرخ کرده نیم کیلو، آرد نخودچی، تخم مرغ،  پیاز سرخ کرده،  زردچوبه، تخم مرغ پخته شده سفت، آلو، گردو خرد شده، نمک و فلفل...
توضیحات :
كوفته تبريزي همواره يكي از غذاهاي مورد علاقه ما ايراني ها بوده است كه چنانچه به صورت صحيح طبخ شود، قطعاً يكي از غذاهايي است كه گذشتن از آن كار ساده اي نيست!
از اين رو، گنجاندن اين غذاي با كيفيت و پركالري در منوي ديزي بار، با استقبال مناسبي از سوي مشتريان مواجه شد و جزء غذاهاي پرطرفدار ديزي بار به شمار مي آيد.
کشک بادمجان
مواد اولیه :
بادمجان، نعناع، سیر، پیاز، گردو ریز شده نگینی، کشک رقیق شده، نمک،  فلفل، زردچوبه...
توضیحات :
كشك بادمجان هم از آن غذاهايي است كه اگر از بادمجان خوشتان بيايد، نمي شود از آن گذشت، مخصوصاً وقتي كه با طعم و رايحه اي دل انگيز از سير و پياز و نعناع عرضه شود.
اين غذا نيز طرفداران پر و پا قرصي براي خود در بين مشتريان ديزي بار پيدا كرده است.

 

دلمه (بادمجان، برگ، فلفل)
مواد اولیه :
بادمجان دلمه ای متوسط يا برگ مو و يا فلفل دلمه اي، ، سبزی دلمه ای، رب گوجه فرنگی،  گوشت چرخ شده، برنج نیم پز، آب گوجه فرنگی، پیاز سرخ شده، آب لیمو یا نارنج، نمک و فلفل...
توضیحات :
دلمه یکی از اصیل ترین غذاهای  آذري می باشد و معمولاً برای سرو دلمه ها از سس ماست استفاده می کنند. دلمه یا دُلما به زبان آذری یعنی " چیزی که پیچیده شود ".
با توجه به اينكه ديزي نيز جزء غذاهايي است كه بيشتر در خانه تهيه و سرو مي شود، ديزي بار بمنظور رفاه حال مشتريان خود كه زمان و حوصله كافي براي پخت اين غذا  را در منزل ندارند، دلمه را به منوي غذايي خود افزوده است.
میرزا قاسمی
مواد اولیه :
بادمجان متوسط، سير بوته اي، گوجه فرنگی، تخم مرغ، روغن، نمك، فلفل ...
توضیحات :
ميرزا قاسمي  يكي از غذاهاي سنتي و خوشمزه ی شمال كشور ( گيلان ) است که این روزها در تمام کشورمان، طرفداران خود را  یافته است. بعضی ها آن را با برنج می خورند و بعضی ها با نان، بعضی ها آن را با بادمجان سرخ کرده درست می کنند و بعضی ها با بادمجان کبابی...!
ولي هر چه كه هست ميرزاقاسمي را بايد با طعم و رنگ و بوي خاص و محلي اش درست كرد تا لذت واقعي آن احساس شود كه ديزي بار اين غذا را نيز با بهترين كيفيت و لذيذترين طعم براي مشتريان خود مهيا نموده است.